the union of

Emmett & Thrane

Emmett &

Thrane

Emmett & Thrane

Our Blog

 • Depilacja WrocÅaw

  Depilacja WrocÅaw  Fotodepilacja, mezoterapia, odmładzanie foto, oxybrazja, fryzjer, manicure oraz pedicure, to i wiele czego potrzebujesz jest u nas. BeautyPoint, nowoczesny salon urody, w którym możecie Państwo kompleksowo zadbać o młody i zdrowy wygląd swojej skóry oraz piękne włosy. Naszą filozofią jest zapewnienie klientom najpotrzebniejszych zabiegów, zgodnych ze światowymi trendami w kosmetyce profesjonalnej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Personel BeautyPoint to wykształceni specjaliści, specjalizujący się w poszczególnych zabiegach, stale podwyższający swoje kwalifikacje.  Zapraszamy na naszą stronnę internetową - Depilacja Wrocław, gdzie znajdziecie Państwo informacje o metodach, trendach, sprżecie których używamy, oraz cennik. Teraz jest czas, zadbać o siebie.
  Zapraszamy do nas, ul.Rydygiera 5, Wrocław 50-248 ,albo o kontaktowanie się z nami pod numerem 717277550. Godziny pracy: Pn.-Pt. od 9-20, Sob. od 10-16. Do zobaczenia!

  Oczywiście zapraszamy do śledzenia naszej strony, niedługo nowe posty!

  Added by Emmett & Thrane on Thu, Jul 19th 2012

  0 comments
 • Salon kosmetyczny WrocÅaw

  Salon kosmetyczny WrocÅaw  Fotodepilacja, bezigłowa mezoterapia, odmładzanie foto, fryzjer, oxybrazja, manicure i pedicure, to i wiele innego czego potrzebujesz jest u nas. BeautyPoint, nowoczesny salon urody, w którym możecie Państwo profesjonalnie zadbać o zdrowy i młody wygląd swojej skóry i piękne włosy. Naszą filozofią jest udzielenie klientom najpotrzebniejszych zabiegów, zgodnych z najnowszymi panującymi trendami w kosmetyce ciała w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nasz personel to wykształceni fachowcy, specjalizujący się w poszczególnych zabiegach, stale podwyższający swoje kwalifikacje.  Zapraszamy na stronnę internetową - Depilacja Wrocław, gdzie znajdziecie Państwo informacje o trendach, metodach, sprzęcie których używamy, oraz cennik. Nadchodzi czas, zadbać o siebie.
  Zapraszamy do BeautyPoint, ul.Rydygiera 5, Wrocław 50-248 ,albo o kontakt pod numerem 717277550. Godziny pracy: Pn.-Pt. od 9-20, Sob. od 10-16. Zapraszamy!

  Oczywiście zapraszamy do odwiedzania naszej strony, nadchodzą nowe wpisy!

  Added by Emmett & Thrane on Tue, Jul 24th 2012

  0 comments